Zgrupowanie Kadry dla najlepszych zawodniczek w Akademii z rocznika 2002, 2003 i 2004.

Miło nam poinformować,  że nasza Akademia organizuje wyjazd czyli tak zwane  Zgrupowanie Kadry dla wyróżniających  zawodniczek z roczników 2002,2003 i 2004 w Akademii Piłkarskiej Miasta Świętochłowice.

Zgrupowanie to odbędzie się w dniach 27-29 marzec 2015( piątek wyjazd a w niedzielę wieczorem przyjazd).  Wyróżniające zawodniczki które dostana się do Kadry  będą miały okazję przez 3 dni solidnie potrenować pod okiem znakomitych trenerów. Zawodniczki  nie ponoszą kosztów związanych  wyżywienie i zakwaterowanie ( koszty te ponosi akademia).  Zgrupowanie Kadry to na pewno fajna przygoda i kolejny etap w realizacji swoich piłkarskich marzeń. Zawodniczki pod okiem świetnych trenerów będą miały okazje podnieść swoje umiejętności piłkarskie. Dla zawodniczek podczas zgrupowania na pewno będą też inne atrakcje.

Wszystkie zawodniczki na wyjazd zostaną zaopatrzone w niezbędny sprzęt sportowy. Na wyjazd zawodniczki jadą autobusem. Rodzice których zawodniczki z jakiś przyczyn nie wyjadą na Zgrupowanie Kadry a są na liście niżej  prosimy o kontakt z klubem by nie blokować miejsca. Jeżeli zawodniczka będzie na liście i rodzice nie poinformują w klubie  że z jakiś przyczyn nie może pojechać na zgrupowanie  rodzice będą musieli pokryć całkowity koszt wyjazdu spowodowany pustym miejscem.

W piątek 27 marzec 2015 zawodniczki z roczników 2002,2003 i 2004 wyjadą na trzy dniowe Zgrupowanie Kadry dla najlepszych zawodniczek w Akademii,zbiórka o 16 00 w pawilonie szatniowym na Skałce przy boisku Orlik.(więcej w wiadomości o zgrupowaniu Kadry). Od każdej zawodniczki zostanie pobrana opłata organizacyjna w wysokości 10 zł za każdy dzień pobytu na zgrupowaniu czyli razem 30 zł.

Lista zawodniczek na Zgrupowanie Kadry:

Maja Al-Kubaisy

Leila Al- Kubaisy

Oliwia Kostecka

Natalia Miozga

Agnieszka Zimowska

Barbara Postek

Monika Teister

Agata Grudzień

Weronika Sobek

Roksana Roesner

Luiza Kozielska

Weronika Rapczewska

Martyna Krzysztofik

plus w nagrodę Wiktoria Turowska I Paulina Zielasko.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy powołania na Zgrupowanie Kadry !! Dla Was to ogromne wyróżnienie na które ciężko pracujecie każdego dnia na zajęciach treningowych.  I mamy nadzieję że będziecie godnie reprezentować naszą Akademię !!

Więcej  informacji o samym wyjeździe  już wkrótce.