Stowarzyszenie Sportowe Akademia Piłkarska Miasta Świętochłowice

01.02.2015

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

O Stowarzyszeniu Sportowym Akademia Piłkarska Miasta Świętochłowice.

Kibice, Rodzice, Opiekunowie przyszłych Piłkarek  Przeczytaj zanim udasz się na zajęcia treningowe !!

Główną misją Akademii Piłkarskiej Miasta Świętochłowice jest stworzenie i dynamiczny rozwój szkółki piłkarskiej, która w swoich szeregach zgromadzi dziewczyny z całego regionu, które chcą grac w piłkę nożną.Współpraca z Reprezentacjami Polski na wszystkich szczeblach u-15, u-17, u-19 a także Reprezentacji Polski Seniorek.

Wierzymy, że pod marką Akademii Piłkarskiej Miasta Świętochłowice trenować będą zawodniczki z całego Śląska, bez względu na miasto, okręg, region czy sympatie klubowe przyszłe reprezentantki swojego kraju !!!     Jesteśmy przekonani, że tego typu inicjatywa pozbawiona zostanie uprzedzeń czy rasizmu.To właśnie od najmłodszych lat, poprzez sportowe emocje a także zdrową rywalizację, należy uczyć dzieci szacunku do drugiej osoby a także boiskowego przeciwnika, niezależnie od pochodzenia.     Chcemy by dzięki Akademii Piłkarskiej Miasta Świętochłowice, dorastające młode pokolenie, które wykształcimy pod naszym szyldem, miało nie tylko umiejętności piłkarskie na wysokim światowym poziomie, ale także posiadało szacunek i kulturę tego pięknego sportu - Królowej Sportu jaką jest Piłka Nożna !!!  Nasza filozofia opiera się na tym, by piłkarskiego rzemiosła uczyć w poszanowaniu zasad fair play !!!

Założycielem Akademii Piłkarskiej Miasta Świętochłowice są pasjonaci piłki nożnej.

Ludzie oddani swojej pasji dla których rozwój Akademii jest na pierwszym miejscu !!

Głęboko wierzymy, że nasze kilkuletnie doświadczenie na polu sportowym, organizacyjnym i marketingowym pozwoli w najlepszy możliwy sposób, tutaj w Świętochłowicach na stworzenie idealnych warunków do wychowania młodzieży w duchu sportowej rywalizacji fair play a zarazem umożliwi im w przyszłości zaistnieć w dorosłej,kobiecej profesjonalnej piłce nożnej.

Dołącz do nas !!!   Czekamy na Ciebie !!!   Przeżyj z nami PRAWDZIWĄ PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ !!

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
7283e1977129ab1aba6c422e687cb518d206cf9e
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera