Turniej Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Turniej Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

W środę 25 marzec 2015 zawodniczki z roczników 2007 i 2008 wyjadą do Dankowic na Finał Wojewódzki Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka,zbiórka o godzinie 6 50 w pawilonie szatniowym na Skałce przy boisku Orlik(zawodniczki które jadą same o 9 00 widzimy się na miejscu w Dankowicach).Zawodniczki dostaną z klubu stroje: Bluza,koszulka, spodenki i getry UWAGA !!ZABIERAMY LEGITYMACJĘ, pamiętamy o tym by była podbita !!

Kadra na środę 25 marzec 2015 czyli u-8:

Julia Baron, Maja Rost, Alicja Karkus, Michalina Thamm, Natalia Kawulka, Roksana, Wioletta, Amelia Czanderko

W czwartek 26 marzec 2015  zawodniczki z roczników 2003 i 2004 czyli u-12 i roczniki 2005 i 2006 czyli u-10 wyjadą do Dankowic na Finał Wojewódzki Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka, zbiórka o 6 50 w pawilonie szatniowym na Skałce przy boisku Orlik. Zawodniczki dostaną z klubu stroje: Bluza,koszulka, spodenki i getry. UWAGA !! ZABIERAMY LEGITYMACJĘ, pamiętamy o tym by była podbita !!

Kadra na czwartek 26 marzec 2015 czyli u-10:

Wiktoria Turowska, Paulina Zielasko, Jagoda Trychta, Dorota Kwiatkowska, Joanna Teister, Emilia Orzeł, Katrzuna Małecka, Julia Raczyńska, Zuzia Gas
Kadra na czwartek 26 marzec 2015 czyli u-12:
Maja Al-Kubaisy, Leila Al- Kubaisy, Oliwia Kostecka, Barbara Postek, Agnieszka Zimowska, Natalia Miozga, Weronika Rapczewska, Luiza Kozielska, Martyna Krzysztofik.
Od każdej zawodniczki zostanie pobrana opłata organizacyjna w wysokości 25 zł za udział w turnieju.
A tak było rok temu nasza drużyna: