Mecz kontrolny rocznika 2006,2007,2008 z Spartą Katowice

W dniu 16 marzec 2015 tj. poniedziałek o godzinie 17 00 na boisku Orlik na Skałce nasze najmłodsze zawodniczki z rocznika 2006,2007,2008 zagrają sparing z chłopakami z Sparty Katowice. Drużynę poprowadzi trener Dariusz Opoka.W meczu sparingowym zagrają dziewczyny z rocznika 2006,2007,2008. Zawodniczki przynoszą swój strój sportowy koszulkę żółtą z adidasa, spodenki i getry. Zbiórka w szatni pawilonu obok kortów tenisowych. Prosimy się ciepło ubrać i zabrać coś ciepłego do picia, obecność obowiązkowa.

Sparing w ramach przygotowania drużyny do mistrzostw Polski u-8 turnieju Z podwórka na stadion. Finał wojewódzki odbędzie się 25 marzec 2015 w Dankowicach będzie to wielkie piłkarskie święto dla najmłodszych naszych piłkarek.

Kadra na mecz kontrolny:

Dorota Kwiatkowska, Iga Trychta, Julia Baron, Maja Rost (d), Alicja Karkus, Michalina Thiamm, Natalia Kawulka, Roksana Moczek zawodniczki oznaczone literką (d) proszone są o oddanie wszystkich nowych dokumentów do akademii.

Jeżeli jest możliwość prosimy być 15 minut wcześniej czyli o 16 45 w budynku szatniowym.

Sparing w ramach współpracy pomiędzy Akademią Piłkarską Miasta Świętochłowice a Spartą Katowice.