Akademia wyjedzie na Obóz Sportowy nad Morze Bałtyckie Obóz Letni Łazy 2015

Akademia wyjedzie na Obóz Sportowy nad Morze Bałtyckie  Obóz Letni Łazy 2015

Akademia w okresie wakacyjnym  wyjedzie na obóz sportowy. Informujemy rodziców, opiekunów zawodniczek Akademia Piłkarska Miasta Świętochłowice o możliwości zapisywania dzieci na Obóz Letni Łazy 2015. Termin obozu 24 lipiec do 6 lipiec 2015. Miejsce obozu to Ośrodek Komarek w miejscowości Łazy koło Mielna nad Morzem Bałtyckim. Koszt obozu wynosi 700 zł. za dziecko i 800 zł za osobę dorosłą. W ośrodku mamy 80 miejsc do naszej dyspozycji. Miejsce sprawdzone,pokoje zadbane, jedzenie smaczne a Łazy ciche i spokojne. Cisza i bliskość plaży to na pewno atut miejscowości.

Pierwsza część raty 400 zł płatna do 15 luty 2015

Druga część raty 300 zł płatna do 15 czerwiec 2015.

W ośrodku mamy 80 miejsc zarezerwowanych. Za obóz można płacić podczas zajęć treningowych u trenerów, każdy wpłacający dostaje dowód wpłaty i miejsce na liście obozowej.  Czekamy na uruchomienia konta bankowego jeżeli będzie uruchomione konto to wpłacać będzie można także na konto klubowe.

Drodzy rodzice prosimy podejść do sprawy poważnie, gdyż cały ośrodek mamy już  zarezerwowany. Ze względu na dużą ilość miejsc zapraszamy chętnych rodziców, ośrodek podzielimy na dwie części dla rodziców i zawodniczek. Podczas obozu zawodniczki będą miały dwa zajęcia treningowe dziennie a rodziców zapraszamy do pobliskiego Mielna.

Warto pojechać na obóz sportowy niezapomniana przygoda, miła obsługa, jedzenie smaczne i w dużych ilościach, na dzieciaki czekają rożne atrakcje przygotowane przez trenerów jaki i właścicieli ośrodka Komarek między innymi grill, dyskoteka, musztra wojskowa, zajęcia treningowe Polish Soccer Skills, mecze sparingowe z rówieśniczkami, kąpiel w morzu, zwiedzanie Mielna,rejs statkiem i pokaz piłki plażowej.... Zapraszamy !!!

Tak wyglądają domki w których będziemy mieszkać:

A tak wygląda ośrodek Komarek: